Pırlanta Tektaş Yüzük Rehberi

Pırlanta Tektaş Yüzük Rehberi

Pırlanta yüzükler, evlilik teklifi ya da nişan gibi önemli günlerin simgesi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra kadınlar için özel gün hediyelerinde de pırlanta modelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Pırlanta yüzük modelleri oldukça büyük bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulmaktadır.

Kadınların en çok beğendiği aksesuarlar arasında yer alan pırlanta yüzükler, kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Pırlanta yüzük seçerken birçok kişi zorlanmaktadır. Fakat belli başlı özelliklerini bildiğinizde, kaliteli bir pırlanta yüzük satın almanız kolaylaşmaktadır.

En değerli madenlerin ilk sıralarında pırlanta ürünler yer almaktadır. Pırlanta yüzük seçimi yaparken birçok noktaya dikkat edilmesi gerekir. Öncelikle kişinin beğenileri ön planda tutulmalı, aynı zamanda ayırabileceğiniz bütçeyi de göz önünde bulundurmalısınız.

Pırlanta kesim modelleri birbirinden farklıdır. Pırlanta yüzük kesimi ayrıca fiyatta ve kalitede de belirleyici bir özellik olarak bilinmektedir. Fakat öncelik kişinin beğendiği kesim modellerinden yana olmalıdır. Yuvarlak kesim pırlanta yüzükler, en sık tercih edilen pırlanta yüzük kesimi olarak bilinmektedir.

Pırlanta yüzüğün değerini ve fiyatını ilk sıralarda belirleyen özelliği karat değeridir. Piyasada bulunan pırlanta yüzüklerin karat değerleri en önemli belirleyici olarak bilinmektedir. Karat değeri kişinin bütçesi ile de doğru orantılıdır. Çünkü karat ağırlığı artış gösterdikçe, fiyatlar da o seviyede artmaktadır.

Evlenme teklifi, sevgililer günü, söz-nişan, doğum günü gibi özel günlerde genellikle 0,20 – 0,50 karat ağırlığındaki pırlanta yüzükler tercih edilmektedir.Pırlantalı yüzük modelleri de karata göre değişiklik göstermektedir. Sadece pırlanta tektaş yüzükler olduğu gibi, kenarlarında minik pırlanta taşlar ile çevrelenmiş, gösterişli pırlantalı yüzük modelleri de bulunmaktadır.

Beğeninizi kazanacağından emin olduğumuz pırlanta modellerine sitemizden ulaşabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Pırlanta Tektaş Yüzükler

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir