SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Vision Pırlanta web sitesinden alışveriş güvenli mi ?

Cevap: Evet.Vision Pırlanta web sitesinden yapacağınız tüm alışverişler bankanızın ödeme ekranında tamamlanıyor ve biz sadece bankanızdan gelen onayı görebiliyoruz, diğer bilgileriniz bizimle paylaşılmaz ve kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kayıt edilmez.

Soru: Vision Pırlanta’ya güvenebilir miyim ?

Cevap: Evet.Vision Pırlanta pırlantalarını diğer bilinen markalar gibi yurtdışından veya yurtiçinden kendisi temin eder 2005 den bu yana kendi atölyesinde üretir ve sizlerin beğenisine sunar.

Soru: Kargo güvenli mi ücretini biz mi ödüyoruz?

Cevap: Kargolarınızın ücreti tarafımızdan ödenmekte olup size ulaşana kadar sigortalıdır içiniz rahat olsun.

Soru: Mağazanız var mı? Web sitesinde gördüğümüz ürünleri mağazanızdan aynı fiyatla alabiliyor muyuz?

Cevap: İstanbul Kapalıçarşı’daki üretim ve tasarım atölyemizde elimizde mevcut olan ürünleri görüp inceleyebilir ve satın alabilirsiniz

Soru: Ürünleriniz orijinal mi? Sertifikası var mı ? Beğenmezsek iade edebiliyor muyuz?

Cevap: Pırlantalı ürünlerimiz sertifika ve faturalı,diğer tüm ürünlerimiz faturalıdır.1 Yıl bakım garantimiz altındadır.İade şartlarımız için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz

Soru: Ölçüyü bilmiyorum ne yapmalıyım?

Cevap: Genelde müşterilerimiz sürpriz yaptıkları için yüzük ölçüsünü net bilmeyebiliyorlar. Bu konuda içiniz rahat olsun “standart ölçü” olarak siparişinizi verebilirsiniz. Standart ölçü birçok müşterimizin parmağına uymaktadır. Uymadığı takdirde ücretsiz olarak tekrar bize göndererek ücretsiz ölçü yaptırabilirsiniz.

Soru: Zincirli kolyelerde ayar halkası kullanıyormusunuz? 

Cevap: Evet.Zincirli kolyelerde 40cm den itibaren 5cm uzunluğunda ayar halkaları ekliyoruz böylece istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz.