Ödeme Teslimat Garanti ve İade Şartları

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası TL hesabımıza yapabilirsiniz. IBAN bilgilerimiz sipariş sonrasında cep telefonu numaranıza SMS olarak iletilir.
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da  taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş İptali ve Ürün İade Şartları
‘Hızlı Gönderi Ürünler’ haricindeki diğer tüm ürünlerimiz sipariş üzerine üretildiği için iade kabul etmemekteyiz. Hızlı gönderi ürünlerimizde ürün üzerinde değişiklik,ölçü vs.. yapılması durumunda iadesi söz konusu ürünün işçilik bedeli (Ürüne göre değişir) kesintisi yapılarak yapılabilir. Böyle bir durumda ürün bize kargo aracılığıyla ulaştıktan sonra gidiş/dönüş kargo ücreti kesintisi ve varsa gerekli başka kesintileri de yapılarak en geç 3 iş günü içerisinde paranız hesabınıza/kredi kartınıza iade edilir.
Bu işlemin yapılabilmesi için banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak firmamıza bildirmeniz gerekmektedir.
Garanti Kapsamı : Tüm ürünlerimiz 24 ay garantimiz kapsamındadır.
Satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Vision Pırlanta dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma gibi işlemler yapmamaları gerekmektedir.
Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.
Ürünlerimizin yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi veya taşının düşmesi garanti kapsamı dışındadır.
Olası ürün iadelerinde Yurtiçi Kargo 451591078 firma kodu ile gönderici ödemeli (Kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacak şekilde) gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmeden geri gönderilmektedir.
4) Teslimat
Hızlı Gönderi Ürünler kategorisindeki ürünler genelde 24 saat içerisinde kargoya verilir, sipariş etmiş olduğunuz ürünleri hızlı bir şekilde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi ortalama2-3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler YURTİÇİ KARGO kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2-3 iş günü içerisinde Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Aşağıdaki hususlara lütfen dikkat ediniz!

  • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
  • Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
  • Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda visionpirlanta@gmail.com mail adresine veya 02125199486 numaralı telefonumuzu arayarak, 05334366438 numaralı whatsapp hattımıza yazarak bildiriniz.
  • Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde hasarlı teslim edilen paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.